RU UA

Бронедвері Київ

Потрібно ставити такі двері, щоб витрати на їх відкривання перевищували можливий прибуток від пограбування..

Альберто Моттура

Наша компанія виготовляє металеві вхідні двері або бронедвері в Києві під замовлення. Народна назва металевих вхідних дверей «бронедвері», хоча бронедвері в класичному розумінні значно відрізняються від тих дверей, які пропонує сьогоднішній ринок. Ми не будемо проводити технічний аналіз, лише скажемо, що справжні бронедвері в мирний час встановлюють в банківських сховищах, приміщеннях, в яких зберігають значні матеріальні цінності, військових об'єктах і т. п.

бронедвери схема

Незважаючи на те, що ринок металевих вхідних дверей перенасичений, і в своїй більшості неякісним продуктом, ми продовжуємо наш розвиток, і на протязі 8 років, нам вдалося завоювати довіру наших клієнтів. На наше переконання основним досягненням нашого колективу є той фактор, що нас рекомендують своїм родичам і друзям. Інакше нам довелося б зникнути з цього ринку, витрачаючи левову частку нашого бюджету на рекламу.

Хочеться сказати, що у нас не найдешевші ціни на металеві двері, ми не виготовимо бронедвері за день з установкою. Ви не знайдете в середині наших дверей рвані шкарпетки, та ін. сміття в якості "шумоізоляції", наші двері не відчинить зловмисник консервним ножем, або ударом кувалди по сердечнику замку. Наші установники не покинуть об'єкт до тих пір, поки замовник не залишиться задоволеним і приємно здивованим тим, що установники навіть підмели після виконаної роботи. Ми не виробляємо металевих профільних дверей, які по надійності і зламостійкості значно поступаються металевим дверям з куточка і холоднокатаної листової сталі товщиною не менше 2 мм.

Купить бронедверь

бронедверь входная

бронедверь усиленная

Бронедвері 1

Бронедвері 2

Бронедвері 3

Оскільки ми також займаємося установкою і заміною дверних замків в дверях, які встановлювалися різними виробниками, ми можемо стверджувати, що багато виробників поняття не мають, що таке безпека. Ми нікого не будемо критикувати, і навіть можемо подякувати цим виробників "бронедверей" за практичний посібник того, як ні в якому разі не можна працювати.

бронедверь домашняя

бронедверь киевская

бронедвери купить

Бронедвері 4

Бронедвері 5

Бронедвері 6

Крім якості виготовлення дверей, і естетичного вигляду готової двері, ми приділяємо величезну увагу замкам і фурнітурі. Більшість квартирних крадіжок трапляються саме через те, що в дверях встановлені неякісні, дешеві замки, а також відсутність захисної фурнітури. Замовнику дуже складно відрізнити якісний замок від неякісного, чим і зловживають деякі недобросовісні виробники бродверей. Звичайно ми не будемо заявляти, що наші двері не розкриваються, але ми стверджуємо, що ми робимо все можливе, щоб наші двері з хорошими замками пручалися злому, як можна довше часу. Не забувайте, що купуючи якісні двері та якісні замки, ви купуєте час опору. Наші двері прослужать Вам довго! Бажаємо Вам бути максимально захищеними!


Бронедвері в Києві можна замовити за телефонами:

+38 (044) 233-33-91

+38 (063) 233-33-91