RU UA

Козирки навіси

Козирки навісиКозирки навіси виготовляються з металу і полікарбонату і широко використовуються для захисту від атмосферних опадів і для оформлення парадного входу.

Кований козирок над входом в будівлю є елементом елегантної класики, служить прекрасним стильовим рішенням для оформлення парадного входу. Неординарні і яскраві козирки відмінно вписуються в фасад будівлі і надають всьому вигляду будинку гарний зовнішній вигляд.

Навіси ж - це конструкції, які складаються з каркаса і покрівлі, головною функцією яких є захист відкритого простору від опадів, сонячних променів і падаючого листя. Навіси часто використовуються як накриття для одного автомобіля, так і для великих міських автостоянок.

Козирки навіси мають ряд переваг:

  • мають значну механічну міцність;
  • здатні прослужити тривалий час;
  • відповідають всім вимогам пожежної безпеки.


Ми розробляємо і виробляємо металеві козирки навіси будь-якої категорії складності: у формі арки, односхилі, двосхилі, з додатковими опорами або без них. Сучасні технології та матеріали дозволяють Нам монтувати конструкції з дуже високою стійкістю до поривів вітру і сніжних опадів, а також до ультрафіолетових променів.

Наша компанія здійснює виготовлення навісів і козирків стандартних розмірів, а також пропонує виготовлення навісних конструкцій на замовлення. Фахівці нашої компанії в короткі терміни спроектують і виготовлять навіси з урахуванням всіх Ваших побажань.

Так як кольорове оформлення грає велику роль в оформленні дизайну, наші фахівці допоможуть підібрати той колірний фон, який максимально підкреслить характер і стиль будівлі.


Для того, щоб замовити козирки навіси Вам потрібно зв'язатися з Нами за телефонами:

+38 (044) 233-33-91

+38 (063) 233-33-91