RU UA

Заміна замків

Заміна замків в Києві

Необхідність заміни замків виникає найчастіше несподівано. Якщо Ви зіткнулися з ситуацією, коли необхідна термінова заміна замків, і Ви перебуваєте в м.Києві, області - можете розраховувати на нас.

Зателефонуйте нам: (044) 233-33-91 Пн.-Сб. 8.00 – 20.00
(067) 477-64-43
(050) 579-14-47 Пн.-Нд. 8.00 – 22.00

Перелік послуг:

 • Заміна замків в металевих дверях (бронедверей)
 • Заміна серцевини в замку
 • Замінити ручки дверної
 • Вставити вічко у двері
 • Перекодування, перепрограмування замку
 • Реставрація дверного полотна (металеві двері)
 • Заміна обробки дверей (будь-якої)
 • Зварювальні роботи, рихтування (крім Китайських дверей)
 • Заміна дверних петель, усунення нерівностей, перекосів, затирання

Все про безпеку і захист Ваших дверей.

Щоб забезпечити безпеку того чи іншого об'єкта, недостатньо застосувати часткові заходи - тут важливий комплексний підхід. У тому випадку, якщо мова йде про Ваш будинок, то головним захисним бар'єром тут є вхідні двері, а саме: замок, циліндр, фурнітура, антизрізи, петлі та багато іншого. Всі ці елементи, застосовуючи в комплексі - гарантують захист Вашого будинку.

Вибір фурнітури. Як забезпечити достатній захист?

Найчастіше, перед тим, як вибрати фурнітуру, дверні замки ми дивимося на зовнішній вигляд майбутньої двері і, спираючись на цей показник, вибираємо підсумковий варіант. Але не можна не звертати увагу на захисні властивості фурнітури, самих замків і на можливість забезпечення належного рівня якості заміни старих замків на нові. Так як, вибравши гарний варіант, можна легко розпрощатися не тільки з фурнітурою, але і з цінними речами всередині житла, так як розкриваються такі варіанти легко (за 30 секунд) і надають доступ до робочого механізму замка.

На фото нижче ми бачимо результат злому таких замків. Проблема полягає в швидкому доступі до серцевини замка. На жаль більшість квартир обладнані саме такими дверними замками..

Якщо Ви все ж вибрали серйозну фурнітуру, то зламати так швидко її не вийде і цей процес затягнеться. Чим якісніше Ваша захисна фурнітура, тим довше і важче її зламати.

На фото нижче - результат нашої роботи, порівняйте дві личинки замків, одна звичайна (фото-верхній ряд), друга посилена (фото нижче).

Що саме має потребу в захисті?
Повноцінний захист замку полягає в недоступності головного механізму замка і додаткового. Додаткові замки захищають броньованими накладками, протекторами замкового циліндра. Накладки, зазвичай кріпляться таким чином, щоб зовні їх не можна було демонтувати, а протектор доповнюється підсилюючою пластиною. Вибрати можна фурнітуру специфічної спрямованості, наприклад протипожежну, яка ставиться в комплекті зі спеціальними замками на спеціальні вогнетривкі двері. Лідером з виробників вогнетривкої фурнітури є компанія Nemef. Особливістю продукції цієї компанії є пластикові дверні ручки, що не виділяють при пожежі небезпечні речовини.

Крім того, що Ви отримуєте захисну систему вхідних дверей, Ви також продовжуєте період функціонування замку за рахунок якісної фурнітури, який не дає проникати в механізм замка пилу, бруду і вологи.

Захисний протектор Mul-T-Lock використовується на основних або додаткових замках для захисту циліндра від вандального злому або вибивання.

Не менш важливі монтажні роботи.
Крім, власне, покупки якісної фурнітури - дуже важливо правильно її встановити для забезпечення всіх захисних функцій. Ця установка не завжди є легкою справою, так як для грамотного монтажу необхідна кваліфікація і досвід працівників, які дозволять підійти до питання в комплексі і встановити циліндр замка, фурнітуру і сам замок правильно. Серйозну складність представляють операції із заміни замків та циліндрів, так як необхідно заблокувати доступ до всіх отворів, що раніше працювали, не перешкодивши новим. Щоб виконати такі роботи без труднощів, краще відразу звертатися до досвідчених фахівців, які надають не тільки різну фурнітуру, замки (як на старі, так і на нові двері), але і послуги по заміні замків, захисних систем, і т.п. в м.Києві.

Наша компанія надає гарантію на монтаж і продукцію від 12 до 36 місяців.

Новина! Захисна фурнітура для металевих вхідних дверей «Invincible».

 • Високоміцна сталь товщина - 8мм
 • 6 точок кріплення, болти м8 із загартованої сталі
 • Рекомендовано для установки на металеві двері підвищеної безпеки, так само при заміні старих замків на нові більш зламостійкі


Інвестиції в безпеку - щеплення від вірусу

На жаль, більшість людей замислюються про покупку надійного замку для вхідних дверей тільки після крадіжки, або його поломки. Давайте розглянемо причини.

 1. Багато хто думає, що грабують тільки квартири і будинки, де зберігаються золоті злитки і готівку у великих сумах.
 2. Бойовики і кримінальні кіноісторії вчать нас тому, що майстри злому можуть відкрити будь-яку замкову систему, використовуючи лише дріт або зубочистку. Тоді навіщо купувати замок?
 3. У вас встановлена сигналізація, і ви не хочете витрачатися на дорогий замок. Але Вас не повідомили, що сигналізація охороняє тільки власність. Коли Ви знаходитесь вдома, сигналізація відключена.
 4. Десять років тому Ви встановили міцні бронедвері з набором дорогих замків, і Ви твердо впевнені, що ці замки до кінця життя будуть найнадійнішими.


Але часи змінюються, змінюються і технології, удосконалюються способи злому. Тому, кожні 3 роки варто оцінювати надійність замків заново, виходячи з нової реальності. Заміна сердечника, у всякому разі, точно не зашкодить.

Як відомо, для зниження кількості випадків захворювання при епідеміях, немає нічого ефективнішого превентивних заходів. Щеплень, наприклад. Безпека і збереження Ваших речей повинні забезпечуватися за таким же принципом.

Зроблене вчасно щеплення простіше і дешевше, ніж лікування хвороби. Відновлювати зламані двері і встановлювати надійні замки не дешево. Особливо, якщо крадіжка вже відбулася.

Відомі парадоксальні історії крадіжки речей на суми, що перевищують 20000 доларів, у людей, які оснащували свої двері найпростішими і дешевими замками. І таких випадків дуже багато.

На користь сучасних зломостійких замків і їх виправдання вартості, кажуть спроби злому, у великій кількості, що не закінчувалися проникненням злочинців всередину приміщення.

Подумайте ще раз, що Ви хочете: витратитися на щеплення або довго, дорого і травматично відходити від хвороби?