RU UA

Відгуки наших клієнтів

«Потрібно ставити такі замки, щоб витрати на їх відкривання
перевищували можливий прибуток від пограбування»

Отзывы о компании ДВЕРИ-ЗАМКИ замена дверных замков

Світлана Ігорівна

Добрий день. На жаль, не пам'ятаю, як звуть вашого співробітника. Минуло понад два роки з тих пір, як я замовляла послугу з встановлення замка в мої двері у вашій компанії. Я глибоко вдячна вам за такий професіоналізм. Пам'ятаю, як переконливо звучали слова вашого майстра (дай Боже йому здоров'я!) Про те, що потрібно встановлювати хоча б один замок хорошої якості, щоб його не змогли відкрити швидко. А мені всього-то потрібно було замінити замок, який перестав працювати.

І раптом кілька днів тому сталося те, про що я знала тільки з кримінальних сюжетів. Повернувшись додому я побачила жахливу картину - верхній замок був розкурочений, а нижній замок мав незначні подряпини і пошкоджену оббивку. Спасибі сусідам за валер'янку і викликану поліцію, яка на подив прибула через 10 хвилин. Але найцікавіше, що  поліцейський, який прибув, попросив у мене ключі від моїх дверей і (о диво) відкрив нижній замок без праці. В мою квартиру не змогли потрапити ці грабіжники. Наступного тижня прилетить мій син і ми обов'язково звернемося до вас, щоб встановити ще верхній замок і можливо оббивку.

З величезною людською вдячністю до Вас, Світлана Ігорівна.


Олег

Щиро дякую Вашому фахівцю. Просто врятував нас. Дружина подзвонила в сльозах і сказала, що вкрали сумку з ключами, грошима і т.п. Я негайно знайшов перший-ліпший сайт по заміні ключів і замків, і не помилився у виборі вашої фірми. Дякую за таку оперативність, спасибі за якість, спасибі за приємного і чуйного майстра. Буду знати, кого рекомендувати друзям, якщо що.

Олег. Київ


Борис

Добридень! Звертався до Вас за порадою сусіда. Мені сподобалося, як Ви зробили моєму сусідові, і я вирішив такий же замок встановити з захисними накладками. Дуже гідно виглядає і головне дає відчуття надійності і захисту. Дуже задоволений і не шкода грошей витрачених. Додайте мій відгук на Вашій сторінці. Корисну справу робите.

З найкращими побажаннями, Борис! м. Київ


Іванна

Дуже вдячні. Звернулися до Вас тому, що дитина загубила у школі ключі, але не впевнені, що у школі, та і взагалі, що загубила. Вирішили не ризикувати. Зокрема спасибі майстру Дмитру, що встановив нам саме такий замок. Приємно здивувались, коли дізналися від родичів з Німеччини, що саме такі замки рекомендують страхові компаніі у Європі.

З повагою, Іванна. м. Бровари


Свої відгуки, побажання, а також скарги про нашу роботу, надсилайте, будь ласка, на нашу на пошту zahist2008@ukr.net

Дякуємо за довіру!