RU UA

Моторний циліндр MUL-T-LOCK® ENTR

Моторный цилиндр MUL-T-LOCK® ENTR

Entr

Високотехнологічний моторний циліндр MUL-T-LOCK® ENTRTM з електромеханічним приводом - це сучасне і дуже надійне рішення проблеми безпеки, що поєднує в собі міць і надійність механіки MUL-T-LOCK серії HighSecurity, з новітніми досягненнями електроніки.

Переваги циліндра від компанії MUL-T-LOCK® моделі ENTR складно оскаржити:

  • Максимальна простота монтажу. Забудьте про свердління отворів і прокладання проводів;
  • Абсолютна автономність - працює від власної акумуляторної батареї;
  • Безпечний обмін інформацією всередині системи з використанням кодування;
  • Клас циліндра HighSecurity;
  • Компактні розміри: внутрішній 35-70 мм, крок 5 мм, зовнішній - стандартний для Mul-T-Lock 27-70 мм;
  • У комплект входить крім двох ключів кодуюча карта;
  • Пристрій комплектується дистанційним пультом і, в залежності від заявленої при покупці комплектації, сканером відбитків пальця або настінною панеллю з клавіатурою для введення коду;
  • Корпус з покриттям нікель сатин;
  • Виготовлений в Ізраїлі.


Але одним з найважливіших плюсів циліндрів ENTR є те, що вони можуть бути безперешкодно встановлені в уже змонтовані замки, без найменших проблем. Простий і швидкий монтаж, а також мінімальне обслуговування, роблять циліндр відмінним вибором для всіх. Циліндр надає своєму власникові неймовірні можливості, такі як управління замком за допомогою мобільного додатку ENTR зі смартфона, використання дактилоскопічного датчика або панелі для введення цифрового коду.

Моторный цилиндр MUL-T-LOCK® ENTR

З циліндром ENTR Ви можете не побоюватися виявитися перед замкненими дверима без ключа - електронне управління позбавить Вас від необхідності використовувати цей застарілий принцип управління замками. Ніякого свердління при установці - будь-які двері відмінно підходять для монтажу циліндра. Виріб ідеально підходить до будь-якого механізму і будь-якиої фурнітури, незалежно від року випуску і виробника. Використання замків з ENTR - справжнє задоволення, так як функціональне інтуїтивне управління позбавить Вас від безлічі турбот.
Циліндр абсолютно автономний - його акумуляторна батарея має високу ємність і відмінний ресурс. Спеціальний індикатор попередить Вас про те, що ENTR потребує зарядки. Зв'язок з мобільними пристроями, на яких встановлено додаток ENTR проводиться за допомогою бездротового протоколу зв'язку Bluetooth. Ви також зможете генерувати електронні ключі, які можуть використовуватися іншими мобільними пристроями..

Моторный цилиндр MUL-T-LOCK® ENTR
Циліндри ENTR належать до класу пристроїв HighSecurity, а це значить, що мають такий же величезний запас міцності. Незважаючи на свої функції, циліндр виглядає зовні як самий звичайний механізм стандарту DIN, вводячи в оману зловмисників. Також ENTR може працювати як звичайний циліндр, відмикається ключем. При втраті смартфона або дистанційного пульта Вам не потрібно робити заміну замка - просто підключаєте новий пульт, а старий видаляєте з системи. Скасуйте свій втрачений смартфон в настройках і підключіть до ENTR новий.