RU UA

Врізка замків

Врізка замківЯкщо у Вас встановлений один замок, буде розумно врізати, додатковий надійніший замок. Врізка замків у двері самостійно можлива, якщо володіти необхідними навичками, але мало кому вдається врізати замок, або поміняти замки правильно.

Врізка замків в металеві двері вимагає певної підготовки і досвіду, також необхідно, хоча б мати уявлення про те, як влаштовані конструктивно металеві двері (в народі бронедвері). І якщо Ви без проблем можете визначити, як розташовані ребра жорсткості, розміри посадочних місць для замків, міжосьова відстань, bakset, товщину полотна і т.п. Якщо Ви знаєте, який ступінь захисту, зламостійкости, функціональності має той чи інший замок, Ви сміливо можете приступати до врізки замків в свої двері.

Однак не забувайте про техніку безпеки при установці або зміні замків, тому що не кожен зможе працювати шліф машинкою або фрезою на великих оборотах в обмеженому просторі, без додаткових фіксуючих пристроїв.

Якщо Ви вважаєте правильною тезу про те, що кожен повинен займатися своєю справою, ми готові взяти на себе відповідальність за рішення даної проблеми, і якісно врізати НАДІЙНІ ЗАМКИ, або замінити старі замки на нові замки, зберігши, а за бажанням клієнта значно поліпшити зовнішній вигляд двері і посилити конструкцію дверей.


Врізку замків можна замовити за телефонами:

+38 (044) 233-33-91

+38 (063) 233-33-91