RU UA

Решітки на вікна

Металеві грати на вікна

У нашій країні і на всьому пострадянському просторі віконні решітки давно набули статусу обов'язкового захисного елемента будь-якої квартири або приватного будинку. Це пояснюється, по-перше, відносно невисокою ціною як самого матеріалу, так і професійного монтажу решіток і, по-друге - своєю ефективністю рішення. Матеріали, з яких сьогодні виготовляють решітки на вікна, практично не піддаються будь-якому з відомих способів злому і проникнення.

Продукція нашої компанії відрізняється не тільки якістю матеріалів конструкції, але і оригінальністю виконання і дизайну. Останнього часто не вистачає більшості клієнтів, яким не подобаються стандартні рішення, які більше підходять для в'язниць, ніж для житлових будинків. Ми постаралися поєднати доречний дизайн, який не тільки не заважає ефективності захисту, але і ускладнює можливість кримінального проникнення в приміщення.

решетки на окна

Вибір профілю

Тут все залежить від Ваших фінансових можливостей, а також естетичних уподобань. Наприклад, решітка зі смуг буде коштувати набагато дешевше прутка або квадрата, але буде менш надійною, жорсткою та безпечною.

Що стосується краси і дизайну, то з будь-яким профілем можна зробити привабливе рішення, можливо, комбінуючи профілі або згинаючи смуги, прутки і т. д. Разом з цим, необхідно визначитися з візерунком, який буде зручніше виконувати з тим чи іншим профілем.

Вибір візерунку

Візерунок підбирається також з позиції економії або естетичних уподобань. Наприклад, з розворотного профілю можна виготовити необхідний візерунок без нагріву і додаткових операцій, що вже економить Ваші кошти. Всі елементи збираються і кріпляться зварюванням, як для смуг, так для прутків і квадратів.

Оптимальна конструкція

решетки на окна изготовление решетки на окна заказать

Звернувшись до нас за консультацією щодо установки решіток і вибору відповідної конструкції (розпашна, стаціонарна, знімна, розсувна), люди часто зупиняються на стаціонарному варіанті. Не завжди це так ефективно, особливо для перших поверхів, коли може знадобитися вибиратися назовні через вікна, рятуючись від пожежі.

Наші фахівці, в даному випадку, радять зробити хоча б один елемент решітки розпашним. Розсувний варіант в даному випадку також можна застосувати, але малоефективний з позиції захисних якостей, адже така конструкція менш жорстка і будується зі склепаних смуг металу. Крім цього, з розсувними гратами, Ви не зможете повністю відкрити вікно.

При необхідності швидкого зняття решіток, на 100% також не підійде знімна решітка, яка фіксується до рами вікна саморізами. У підсумку, ми радимо вибрати один з комбінованих варіантів, які ми пропонуємо.

Якщо Вас більше хвилює симетричність, точність візерунка і його оригінальність, а не ціна, тоді можете замовити комбінований прутково-смуговий профіль з ексклюзивним візерунком.

Найбільш красивий і тонкий з позиції смаку варіант - це ковані решітки. Такий оригінальний візерунок наш коваль вручну виконує гарячим або холодним куванням.

Mи можмо виконати будь-який декоративний або захисний виріб з металу і індивідуально підійти до кожного клієнта, як з позиції ціни, так і з позиції дизайну.

Все, що стосується подальшої обробки, фарбування і установки решіток, а також вибору візерунка і профілю, Ви можете дізнатися, звернувшись в нашу компанію за безкоштовною консультацією за телефоном: (044-233-33-81)

металлические решетки на окна решетки на окна купить
решетки на окна в киеве решетки на окна недорого
решетки на окна решетки на окна монтаж
решетки на окна на заказ

Виклик майстра-замірника з каталогом:

(044) 233-33-81

Пн-Сб (8.00-19.00)