RU UA

Замінити серцевину замка

Заменить сердцевину замка

Якщо Вам доводилося втрачати ключі, Ви розумієте, про що йде мова. У таких випадках необхідно у вкрай стислі терміни зробити неможливим використання втрачених Вами ключів для незаконного проникнення в Ваші приміщення. А зробити це можна, зробивши заміну циліндра замка або, як його ще називають, личинку.

Треба розуміти, що в разі втрати Вами ключів або, не дай Бог, їх крадіжки, заміна замку зовсім не обов'язкова. Як правило, цілком вистачає і заміни циліндра. Це буде найбільш розумним рішенням в даній ситуації.

Зрозуміло, що новий циліндр повинен бути надійним. Виходячи зі співвідношення ціна-якість, всі найбільш відомі циліндри можна розділити на три основні категорії.

Циліндри бюджетної категорії. У цю категорію входять всі моделі українського виробництва, а також, личинки MUL-T-LOCK® 7x7, ISEO® R6, Kale, Ciza Axix, Apeks, і їм подібні.

купить цилиндр для замка

ЦІНА 450-1500 ГРН.


Циліндри оптимальної категорії. Тут знаходяться більш якісні і дорогі моделі таких виробників, як GEGE® pExtra (Геге пекстра) Mul-T-Lock Interactive. Крім того, Mul-t-lock Classic, Mottura Champions 30.

цилиндры для замков

ЦІНА ВІД 1500 ГРН. ДО 3000 ГРН.


Циліндри преміальної категорії. Дійсно висококласні системи, з підвищеним ступенем надійності. Такі, як Циліндр MUL-T-LOCK CLIQ Vachette (вашет), ABLOY® Protec (аблой протік), KABA® expert (Каба Експерт), Mul-T-Lock MT5

Цилиндры премиальной категории

ЦІНА ВІД 2500 ГРН. ДО 12000 ГРН.


Ви завжди можете отримати консультації про будь-яку з перерахованих і багатьох інших моделей. Втім, заміна серцевини найбільш ефективна, коли майстер сам приїжджає до вас і підбирає оптимальний варіант личинки. Зрозуміло, що ви будете брати безпосередню участь у виборі разом з майстром. Тому вам варто мати загальне уявлення про те, на що звертати увагу в першу чергу.

Циліндр повинен бути надійним. Він повинен бути захищений від більшості відомих способів інтелектуального або механічного злому.

  • Вкрай бажано, щоб дублювання ключів було дуже складною процедурою. Як правило, в деяких моделях це можливо тільки при наявності коду виробника і персональної пластикової карти.
  • Яким би не був надійним циліндр, завжди потрібно його захистити від механічного злому додатково. Замінити сердечник двері мало. Потрібні міцні і надійні броненакладки.
  • Личинка має повністю відповідати розмірам, необхідним для того, щоб виключити механічне захоплення виступаючої частини циліндра зловмисниками.