RU UA

Дверний замок KABA

Циліндри, замки Kaba

Циліндри, замки Kaba

Прагнення убезпечити своє життя і майно - одна з природних рис будь-якої людини. «Можливість вкрасти - створює злодія» - справедливо зауважив англійський філософ Френсіс Бекон, так що можна вважати, що, ставлячись безтурботно до своєї безпеки, ми самі створюємо собі проблеми. Зробити наше життя краще і безпечніше - це основне завдання відомого швейцарського виробника замків Kaba Group.

Історія Kaba Group починається в Цюріху, в 1862 році. Засновник компанії, слюсар Франц Бауер, виготовляв різні сейфи, не відмовляючись і від замовлень по ремонту замків. У всі часи, саме Швейцарія вважалася найбільш безпечним місцем для зберігання капіталу, так як не брала участі у війнах і конфліктах і саме тому послуги пана Бауера з виготовлення сейфів, в Цюріху користувалися неабияким попитом. Виготовлення сейфа з секретом, заміна дверного замка, ремонт похилих воріт - невелика компанія бралася за будь-яку роботу.

Історія компанії була типовою для багатьох слюсарних майстерень Швейцарії і світ, можливо, ніколи й не дізнався б про невелику фірму, якби в 1934 році один з нащадків підприємливого цюріхського слюсаря не запатентував унікальний реверсивний замок. Саме ця подія зробила невеликий сімейний бізнес відомим і змусила взяти звучне ім'я Kassenbauer, або скорочено Kaba. Підприємство розросталося, ставало популярнішим і незабаром встановити замок в металеві двері в Kaba стало ознакою хорошого тону не тільки на батьківщині бренду, а й далеко за його межами.

Минуло зовсім небагато часу, і просто Kaba перетворилася в імперію Kaba Group, поглинувши кілька великих компаній в Європі, Азії та Америці. У чому успіх компанії, яка з пересічної слюсарної майстерні на околиці Цюріха, перетворилася на найбільшого виробника продукції для безпеки? Секрет Kaba Group в основних принципах, розроблених задовго до того, як компанія стала всесвітньо відомою. Секрет Kaba Group криється в трьох «Д»:

 • Давати своїм клієнтам більше, ніж вони очікують
 • Робити життя клієнтів простіше, а їх бізнес безпечніше
 • Робити ставку на довірі і довгострокових відносинах

На сьогоднішній день, Kaba Group є одним з найуспішніших підприємств в світі в своїй галузі. На рубежі 2015-2016 року піврічний обсяг реалізації продукції компанії склав майже 551 мільйон швейцарських франків. Але не це найголовніше в бізнесі - основним успіхом керівники компанії вважають те, що в усьому світі фраза замінити замок на Kaba, є синонімом абсолютної надійності і безперечної безпеки. Сьогодні у Kaba Group в світі зовсім небагато конкурентів, а за кількістю інноваційних технологій з нею можуть зрівнятися лише одиниці.

Циліндр для замків Kaba expert

Цилиндр для замков Kaba expert

Абсолютно нова революційна технологія для замикаючих об'ємних рішень. Кодові елементи циліндра розміщені радіально в чотири ряди, що забезпечує максимальні вимоги безпеки, що висуваються банківськими установами і найбільшими операторами ринку збуту. Заміна циліндра в замку на Kaba expert сьогодні є оптимальним рішенням у більшості випадків, коли необхідно високоінтелектуальне і при цьому безвідмовне рішення.

Головними перевагами Kaba expert є:

 • Унікальна патентована система замикання, яка при всіх своїх перевагах не заважає швидко і без проблем замінити сердечник в замку
 • Сертифікат, наданий інститутом RAL за підсумками експертизи на відповідність суворим всесвітнім нормам EN303 і Ö-Norm B5356, що підтверджує 6 клас рівня безпеки для ключів
 • Сертифікат Vsd по престижному ступеню B, з присвоєнням 2 ступеня захисту від фізичного злому. Визнана стійкість до злому рівня 2-6
 • Універсальність циліндра, що має модифікації до всіх поширених в світі профілів більше 1,8 см, в тому числі до швейцарським профілів і особливим, овальним
 • Можливість застосування циліндра в системах не тільки середніх, а й великих обсягів
 • Абсолютний антивандальний захист, що робить неможливим висвердлювання, вибивання та інші фізичні маніпуляції з циліндром
 • Кількість комбінацій 907 мільярдів, що навіть теоретично унеможливлює підбір ключа або застосування відмичок.


Де використовують такі циліндри

замена цилиндров в замкеНашою компанією проводиться заміна циліндрів в замку на продукцію Kaba в приватних будинках, котеджах, квартирах. Дуже часто до нас звертаються представники компаній і різних установ, які хочуть, щоб установка дверних замків в Києві була проведена з сердечником від цього швейцарського виробника. Крім цього, нерідко циліндр Kaba просять встановити в складських приміщеннях, сховищах і навіть в замках транспортних засобів.

Що дає використання Kaba expert

 • Найвищий рівень безпеки
 • Неможливість підробки ключа
 • Система може розширюватися або інтегруватися в більш складні системи безпеки
 • Зручність використання - ключ Kaba expert може бути вставлений будь-якою стороною
 • Ергономіка. Ключі мають до 12 кольорів і відмінно впізнавані навіть на відстані
 • Можливість швидкої заміни як на будь-який інший циліндр від Kaba, так і на механізм від сторонніх виробників
 • Високий захист від грубого злому. Установка замків в Києві з циліндром Kaba expert і броненакладками, забезпечує повну безпеку від злому або висвердлювання.