RU UA

Серцевини (циліндри) Ikon AG Німеччина

Виробник Ikon AG Німеччина

Производитель Ikon AG ГерманияЛегендарний бренд IKON був зареєстрований в 1926 році компанією ZEIS IKON AG, що спеціалізувалася на виробництві замків і замкових циліндрів. Цей виробник по праву вважався найкращою в Німеччині фірмою, продукція якої мала бездоганну функціональність і стійкість до злому. Свою репутацію бренд не тільки зберіг до сьогоднішніх днів, але і багаторазово примножив - сьогодні IKON є виробником чудових по надійності і довговічності замикаючих механізмів і комплектуючих до них, багато з яких не мають аналогів в світі.

Чому обирають IKON

Багато компаній, що займаються випуском замків і циліндрів, мають певну спеціалізацію і пропонують продукцію для житлових, офісних і складських приміщень або рішення для промислового сектора. Компанія IKON виготовляє замки і системи для установки в дверях будь-якого типу на самих різних об'єктах. Поряд з моделями для житла та бізнесу, компанія пропонує і складні інтегровані замикаючі системи, що використовуються в приміщеннях з особливим режимом доступу. Концерн "ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH", до складу якого входить IKON, представляє на ринку замки і циліндри для використання в аеропортах, банківських установах, об'єктах енергопостачання і багатьох інших випадках.

На підприємствах групи компанії працює більше 30 тисяч співробітників, а річний оборот підрозділів ASSA ABLOY становить не менше 3 млрд. Євро. Бренди IKON і EFFEFF сьогодні вважаються найбільш затребуваними на світовому ринку замків з електромеханічним принципом блокування.

Якісний циліндр - основа безпеки

Вхідні двері в усі часи були улюбленим місцем проникнення зловмисників в приміщення. Сама дверна конструкція рідко стає предметом злому - найчастіше злочинці впливають механічним або інтелектуальним способом на циліндр замку. Використовуються такі способи злому:

 • Висвердлювання;
 • Витягування;
 • Вибивання;
 • За допомогою відмичок.

 
Циліндри, що випускаються під брендом IKON, надійно захищені від усіх перерахованих видів впливів і здатні забезпечити безпеку в найвідповідальніших випадках. У всьому світі якісний циліндр IKON вважається відмінною інвестицією в безпеку, яка дозволить уникнути значної шкоди, неминучої в разі вдалої спроби злому замка.

Відомо, що в благополучній Німеччині крадіжка зі зломом здійснюється кожні 2 хвилини. Від дій зловмисників страждають не тільки багаті апартаменти і дорогі вілли - більшість крадіжок відбувається в квартирах і будинках звичайних громадян. Майже половина всіх зломів доводиться на квартири, розташовані в багатоповерхових будівлях. Така сумна статистика говорить про те, що навіть в Європі, де зі злочинністю борються досить успішно, будь-який житель країни може прийти додому і не знайти цінностей, апаратури і грошей. В умовах нашої дійсності, шанс стати жертвою кримінального нападу на приміщення набагато вище, а, збиток, враховуючи наш рівень життя, може бути більш болючим і важко відновити події. У зв'язку з цим, фахівці рекомендують не чекати, поки нещастя прийде в будинок, а убезпечити вхідні двері, і встановити серцевину IKON.

Сердцевины (цилиндры) Ikon AG Германия

Кілька причин вибрати IKON

Продукція німецького виробника має відмінну репутацію і використовується в найвідповідальніших випадках. Відомо, що циліндри IKON встановлені в замках будівлі європейського парламенту, розташованого в столиці Бельгії, місті Брюсселі.

Всім відомо, що найбільшу цінність для злочинців, які промишляють зломом, є час. Встановивши циліндр IKON, ви позбавляєте зловмисників основних переваг, адже швидко і безшумно зламати ці вироби не вийде. Врізка замків з такими сердечниками дуже ефективна, адже щоб «розібратися» з ними, не вистачить 3-5 хвилин, якими зазвичай розташовують злодії. Зрозуміло, невразливих механізмів немає, але сердечники IKON можуть дуже надовго затримати злочинців, зробивши їх роботу безглуздою. Зазвичай, не досягнувши успіху в перші хвилини злому, квартирні злодії відмовляються від подальших дій і ховаються.

У чому секрет стійкості циліндрів IKON, монтаж яких рекомендований провідними фахівцями в сфері безпеки? Як і в інших випадках, стійкість виробу до злому визначають різні системи захисту, розташовані всередині циліндра. Виробники моделей IKON передбачили вплив на механізм найрізноманітніших інструментів, серед яких такі ефективні як «вібраційна голка» і «ключ-пробивання». Ви купуєте і встановлюєте циліндр і він тут же починає працювати на вашу безпеку, не вимагаючи від власника ніякого втручання.

Циліндр для замка IKON WSW-W10

Цилиндр для замка IKON WSW-W10

Описуючи параметри замкового циліндра IKON WSW-W10, можна говорити про те, що його характеристики значно перевищують нормативні, прийняті в якості достатніх для забезпечення максимальної безпеки. Ці сердечники виготовлені з урахуванням міжнародних нормативів VdS, DIN і RAL і при цьому майже по всіх позиціях перевершують їх. Саме тому моделі від німецького виробника рекомендовані до використання провідними страховими компаніями і кримінальною поліцією багатьох країн.

Купуючи циліндри від IKON, важливо знати, що цю продукцію випускає лише одне підприємство, розташоване в Берліні, Німеччина. Жоден сердечник цього бренду, за всю історію торгової марки, не був проведений в іншій країні Європи і, тим більше, в Китаї. Кожен виріб укомплектовано картою, яка є єдиним документом, що дає право на виготовлення дублікатів ключів.

У відповідності до системи стандартів DIN, циліндри для замків IKON відносяться до класу безпеки 3, який є вищим для пристроїв такого типу. Авторитетні експерти в галузі безпеки стверджують, що рівень захисту сердечників виходить за межі класифікації, так як IKON постачає свою продукцію, яка не має аналогів систем захисту. Продукція має сертифікат RAL, що видається німецьким Інститутом захисту якості.

Циліндрові механізми IKON можуть бути встановлені в будь-які двері: металеві, дерев'яні або з ПВХ, як на приватних об'єктах, так і в державних установах.

Замковий циліндр IKON WSW-W10

Високоякісний і дуже надійний циліндр для замків IKON WSW-W10 - це сучасний механізм, оснащений системою додаткового блокування «Бічна хвиля». Виріб має такі характеристики:

 • Модульний латунний корпус;
 • Матове нікелеве покриття;
 • Запатентований профіль з бічною лінією, що має підрізування
          Сертифікація та маркування VdS ★★★ (B), VdS ★★★ (БЗ)
          Сертифікація та маркування відповідно до DIN 18252, клас 82
 • 11 (6 + 5) блокуючих пінів з кожного боку, відповідно до DIN EN 1303, DIN 18 252/1999;
 • Стійкий до злому замикаючий кулачок з нойзільбера - гранично захищеного від корозії металу;
 • Кулачок розташований з нахилом в 30 градусів;
 • 100% захист від злому електроотмикачами;
 • Захист від висвердлювання IKON Class 2 корпуси і механізму;
 • Термін експлуатації: до 50 років;
 • Опція екстреного відкривання GE = BS.
 • Захист від бампінга
 • Захист від копіювання ключа


цилиндр AG

Циліндр сертифікований відповідно до VdS клас B, DIN клас 3, RAL. Модель IKON WSW-W10 рекомендована страховими компаніями і кримінальною поліцією Німеччини.

Якщо Вам необхідно замінити старий циліндр (серцевину, личинку) на високоякісний виріб з високою німецькою точністю виготовлення, телефонуйте до нас.