RU UA

Циліндри ABLOY

Цилиндры ABLOY

 

За необхідності, нашою компанією проводиться заміна замків даного виробника, заміна серцевини або установка нового замку, з урахуванням технічних вимог виробника, за допомогою роботи кваліфікованого майстра по замкам.

Послуги майстра в Києві і області:

  • Заміна замків ABLOY в залізних дверях;
  • Правильна установка замків високого класу зламостійкості з використанням спеціального інструменту;
  • Підготовка дверей і врізання замків ABLOY;
  • Заміна личинки (серцевини) замків ABLOY;
  • Профілактика, ремонт будь-якої складності замків ABLOY;
  • Заміна ключів від замків і багато іншого.

 
Інформація про бренд:

ABLOY є одним з провідних світових виробників замкових циліндрів і систем замикання, також це розробник продуктів в області електромеханічних замкових технологій. ASSA ABLOY Group протягом багатьох років тримає лідируючу позицію у виробництві та постачанні замкової продукції, призначеної для задоволення запитів кінцевих споживачів з метою забезпечення безпеки, комфорту та зручності.

Інформація про технології ABLOY®:

Циліндри ABLOY® покликані забезпечити високий рівень безпеки в будь-якому приміщенні. Ексклюзивність замкових циліндрів ABLOY® досягається завдяки високим технологіям світового лідера в області розробки електромеханічних замків фінської компанії ASSA ABLOY. Ця компанія входить в число світових лідерів по виробництву замків, систем замикання і залізних виробів і експортує свою продукцію в більш ніж 60 країн світу. Поєднання більш ніж столітнього досвіду і новітніх технологій, які постійно впроваджуються фахівцями компанії, дозволяють замковим циліндрах ABLOY® утримувати лідируючі позиції на світовому ринку безпеки.

Інформація про виробництво ABLOY®:

Принципи, закладені компанією ASSA ABLOY в виробництво продукції, є простими і одночасно ефективними: забезпечення безпеки, секретності і зручності користування. Так, абсолютно всі циліндри ABLOY® - естетичні та зручні, вони відповідають запитам споживачів з різними вимогами до продукції безпеки в різних куточках світу. Виробництво замкових циліндрів ABLOY® почали більш століття назад - в 1907 році. З тих пір, винахід Еміля Хенріксону використовується у всіх існуючих моделях циліндрів ABLOY®, що говорить про його неперевершеності і високу ефективність.

Наша компанія може запропонувати Вам:

ABLOY ® Protec

ABLOY Protec Цей замковий циліндр відноситься до класу безпеки Extra Security і має близько двох мільйонів комбінацій ключа. ABLOY® Protec стійкий до злому, бампінгу, відкриття відмичками завдяки застосуванню першого диска із загартованої сталі і посиленого корпусу. Механізм ABLOY ® Protec запатентований в 50 країнах світу.

ABLOY ® Novel

ABLOY ® NovelЗамкові циліндри класу High Security завдяки системі AWS стійкі до зносу і тертя. ABLOY® Novel має унікальні технічні характеристики на рівні з іншими замковими циліндрами виробника і прийнятну для широкого кола споживачів ціну.

 

Замковые цилиндры класса High Security

Інформація про встановлення:

Саме циліндрами ABLOY® обладнані замки ряду державних установ (в тому числі урядових, судових), лікарень, вузів, провідних музеїв та інших стратегічно важливих об'єктів в різних країнах.

Установка замків такого високого класу зламостійкості вимагає певного досвіду і знань, тому, ми наполегливо рекомендуємо для підвищення безпеки і правильної установки продукції компанії ABLOY, особливо - на металеві двері, де дуже важливо зробити правильний розрахунок посадочних місць, - звертатися до майстра по замкам.

Інформація про пристрій замкових циліндрів ABLOY на прикладі ABLOY ® Protec:

Замковий циліндр ABLOY® Protec належить до нового покоління циліндрів високої секретності. Секретність ABLOY® Protec забезпечується великим числом можливих комбінацій ключа - майже двома мільярдами. Така секретність ABLOY® Protec стала можливою завдяки 11 дискам з 6 різними нарізками, які розташовані всередині замкового циліндра.

замковые цилиндры ABLOY

Функціонує замковий циліндр ABLOY® Protec завдяки дискам (шайбам), які обертаються і мають паз на бічній поверхні. Коли повертається ключ, повертаються шайби, на більший або менший кут, відповідно до глибини його нарізок. Тільки єдина комбінація нарізок ключа, відповідна коду циліндра ABLOY® Protec, обертає диски таким чином, що їх пази вишиковуються в одну лінію і приймають стрижень у жолоб, дозволяючи тим самим продовжити обертання ключа і відкрити замок.

Таблиця розмірів:

Таблица размеров

Цікаво знати:

  • Щоб запобігти висвердлюванню, виробник ABLOY® Protec застосовує товсту профільну шайбу із загартованої сталі, яку встановлюють першою. Висвердлюють цю шайбу марно - адже на дні циліндра встановлена ще одна шайба з прорізом.
  • Високий рівень захисту унеможливлює несанкціоноване відкриття циліндра інтелектуальним і вандальним методом. Досвід установки даних замків в Києві довів, що даний циліндр має 0,01% гарантійних випадків, а також найменше число замовлень заміни замка після установки.
  • Відмичка проти ABLOY® Protec безсила - адже вона дозволяє повернути тільки один диск, в той час, щоб відкрити циліндр, необхідно повернути всі одинадцять.
  • ABLOY® Protec не схожий на замкові циліндри від інших виробників - адже конструкція не має ні пружин, ні штифтів, завдяки чому забезпечується його висока стійкість до впливу зовнішніх факторів.

 

ВАЖЛИВО: виготовити дублікат ключа до замкового циліндру ABLOY ® Protec можна виключно за наявності карти в авторизованому сервісному центрі на верстатах для нарізки ключів ABLOY ® Protec.

<< Назад