RU UA

Циліндри для замків Iseo

Цилиндры для замков Iseo

Циліндр Iseo R6

Італійські компанії не одне десятиліття займають лідируючі позиції серед європейських виробників замків і комплектуючих до них. Циліндр Iseo R6 - це механізм 5 класу стійкості до злому, випущений компанією, яка відома не тільки якістю своєї продукції, а й безліччю інновацій. Завдяки застосуванню сучасних технологій, ця модель вважається одним з найбільш надійних способів забезпечення безпеки.

У чому секрет популярності Iseo R6

При створенні циліндра конструктори використовували найактуальніші для сучасних умов експлуатації технічні рішення. Якщо ви вирішили замовити двері в Києві і важливою для вас вимогою до нового замку є стійкість до злому, то ця модель від Iseo підійде краще за багатьох інших личинок. Як матеріал для внутрішніх елементів пристрою, в тому числі і для пінів, використовується нержавіюча сталь високої якості. Так як цей сплав на порядок міцніше латуні, широко застосовується іншими виробниками, циліндр володіє високими захисними характеристиками. Вироби оснащено 6 звичайними пінами і одним із загартованої сталі. Цей надміцний пін відмінно перешкоджає злому методом бампінга і в поєднанні з високою секретністю гарантує надійність.

Високий попит на цю модель обумовлений також доступною ціною продукту - циліндр на порядок дешевше аналогів, пропонованих конкурентами італійського виробника.

Преимущества цилиндра Iseo R6

Переваги циліндра Iseo R6

У нашому місті заміна замків все частіше проводиться з використанням личинки Iseo R6. Якість і відмінні захисні властивості цього виробу не перший рік знайомі споживачам в Європі і Україні. Перевагами моделі можна вважати:

 • 5 пінів з міцної сталі і один загартований, що перешкоджає бампінгу;
 • Стійкий до руйнування корпус з металу, що не піддається корозії;
 • Ключі з дуже міцного нікелевого сплаву;
 • Картка для замовлення копії ключа;
 • Стабільність роботи становить 100 000 повних циклів;
 • Проста установка в будь-які циліндрові замки.


Механізм може використовуватися як всередині, так і зовні приміщень, так як він не боїться вологості і розрахований на роботу в діапазоні температур від -20 до +80 градусів. Заміна циліндра не викличе складності навіть при відсутності досвіду. При виборі пристрою потрібно всього лише знати товщину дверного полотна. Як і інші продукти італійського виробника, механізм має гарантію 10 років.

Iseo R6 КУПИТЬ


Цилиндр Iseo R7

Циліндр Iseo R7

Циліндри, які випускає італійська компанія Iseo, визнані експертами у всьому світі як надійні та стійкі до різних способів злому механізми. Якщо необхідно врізати замок в двері, що захищає квартиру, будинок або офіс, то пристрої цього виробника ідеально підійдуть для установки з будь-якою сучасною циліндричною моделлю. Циліндр Iseo R7 - це одна з найбільш популярних моделей, яка завдяки своїй високій якості і доступній ціні, є дуже затребуваною в нашій країні.

Чому обирають Iseo R7?

Як і будь-які інші продукти італійської компанії, циліндр Iseo R7 виготовлений з виключно якісних матеріалів, і при його створенні використовувалися новітні розробки в області безпеки. Завдяки цьому виробник може гарантувати найвищий рівень захисту від інтелектуального і грубого злому і ефективну експлуатацію виробу протягом 10 років. Механізм циліндра має Піни з високоміцної нержавіючої сталі, а не з латуні, тому рівень стійкості до зовнішніх чинників у Isea R7 на порядок вище, ніж у аналогів від інших компаній. Надійність цієї моделі складає 100 тис. циклів, кожен з яких представляє собою повне відкриття замку з подальшим замиканням.

Варто відзначити також невимогливість циліндра до умов експлуатації. Ви можете встановити сталеві двері в Києві з цим циліндром всередині або зовні приміщення - Iseо R7 відмінно підійде для цих цілей, тому що не боїться високої вологості і може працювати при температурі повітря від -20 до +80 градусів.

установить стальную дверь в Киеве

Особливості циліндра

Професіонали знають, що заміна циліндра в замку на Iseo R7 - це ідеальний спосіб зберегти приміщення від несанкціонованого проникнення. Перевагами цієї моделі є:

 • 11 основних і 3 бічних Піна з нержавіючої сталі;
 • Запатентований захист від злому методом бампінга;
 • Подвійний захист від злому висвердлюванням: в тілі пристрою і в поворотному механізмі;
 • Лазерний ключ з міцного нікелевого сплаву;
 • Виготовлення копій ключа проводиться по картці, що входить в комплект пристрою.


Підбір циліндра до замку дуже простий - для правильного вибору необхідно лише зробити вимір товщини дверного полотна. Встановити циліндр в замок не складе труднощів навіть для людини, яка не має досвіду роботи з замикаючими механізмами - монтаж виконується протягом декількох хвилин.


заменить цилиндр в замке

Циліндр Iseo R90

Відомо, що надійність циліндрового замку безпосередньо залежить від якості і стійкості до злому його основної частини - серцевини. Саме тому останнім часом дуже багато хто хоче замінити циліндр в замку на сучасну і добре захищену модель. Саме таким циліндром, що задовольняє найсуворіші запити, є Iseo R90, що відноситься до 6 класу стійкості до злому.

Чому Iseo R90?

Ця модель замкового циліндра, що випускається відомою італійською компанією, дуже популярна в Європі. Iseo R90 довіряють не тільки приватне майно і безпеку простих громадян, а й серйозні матеріальні цінності і навіть безцінні шедеври мистецтва. Саме такі пристрої встановлені в замках, якими оснащені двері в сховищах Папського Латеранського Університету в Ватикані, де зібрані рідкісні в світі стародавні книги, скульптури і зразки живопису епохи Ренесансу. Не дивно, що замінити замок в Києві на механізм саме з таким циліндром, також хочуть багато наших співгромадян, небайдужі до безпеки своїх близьких, а також майна.

При розробці Iseo R90 використовувалися найсучасніші технології і матеріали. Пристрій оснащений 14 пінами з міцної нержавіючої сталі, які дуже стійкі до механічних впливів. Нова технологія, що є запатентованою власністю виробника, робить піновану частину циліндра максимально захищеною від злому за допомогою відмичок. Не просто впоратися з цією моделлю і за допомогою грубих способів злому - циліндр поставляється з броньованою пластиною, що перешкоджає висвердлюванню і вибиванню деталі з дверного замка. Також в цьому продукті присутні бічні піни, що перешкоджають бампінгу і на порядок підвищують надійність замикання. Якщо ви вирішили вставити замок в двері в Києві, то модель Iseo R90 може стати ідеальним варіантом як для вхідних дверей квартири або будинку, так і для використання в офісних приміщеннях.

вставить замок в дверь в Киеве

Переваги циліндрів Iseо R90

При розробці цих механізмів враховувався величезний досвід італійських виробників замків, пристрої яких по праву вважаються одними з кращих в світі. Циліндри Isea R90 мають такі важливі особливості:

 • 14 потужних пінів зі стійкого до корозії металу;
 • Система антибампінга, що включає в себе додаткові бічні піни;
 • Ретельно продуманий внутрішній захист від висвердлювання і вибивання;
 • Броньована накладка, що захищає механізм від зовнішніх впливів;
 • Пін інтерактивного типу;
 • Реверсивні ключі зі сплаву нікелю і срібла, здатні зберігати свій зовнішній вигляд десятиліттями;
 • Конструкція ключа запатентована і дублікат можна замовити лише в Італії, надавши пластикову карту власника циліндра;
 • Близько 220 мільйонів комбінацій;


Поставивши перед собою мету встановити сталеві двері і вибрати для них максимально ефективний запірний механізм, ви не знайдете варіантів, рівних Isea R90 по поєднанню ціни, якості та надійності.


Циліндр Iseo R9Plus

Ні для кого не секрет, що вибираючи запірний механізм циліндрового типу, фахівці звертають увагу, перш за все, на якість личинки. Надійність, стійкість до інтелектуального і грубого злому, стійкість до зовнішніх факторів, таких як пил і вогкість, а також довговічність є основними критеріями в разі, якщо потрібно замінити циліндр замку в Києві. Серед величезного вибору варіантів, різних за виконанням, ціною і якістю, вигідно виділяється продукція італійського виробника Iseo, яку високо оцінили споживачі як в Європі, так і у нас в країні. Однією з найбільш популярних моделей продукції цієї компанії є циліндр 6 класу зламостійкості Isea R9Plus.

заменить цилиндр замка в Киеве Цилиндр Iseo R9Plus

Чому Iseо кращий вибір?

Замковий циліндр Isea R9Plus - це універсальний пристрій, який відмінно підійде як для вхідних, так і для внутрішніх дверей з різних матеріалів. Корпус циліндра виготовлений з високоякісної латуні і доступний як в оригінальному, латунном виконанні, так і з гарним покриттям з нікелю. В основі механізму цього циліндра лежать 11 пінів, матеріалом для виготовлення яких послужила нержавіюча сталь. Крім цього, пристрій приховує в собі неприємний сюрприз для зловмисників - 2 загартованих піна, стійких до будь-яких впливів, один з яких прихований в корпусі виробу, а інший в барелі. Встановити замок з такими елементами - це значить позбавити зломщиків шансу швидко і безшумно розправитися з замком за допомогою відмичок та пристроїв бампінга.

Особливості Iseо R9Plus

Ця модель циліндрів з Італії є справжнім головним болем для злочинців. Виробник врахував буквально всі хитрощі, які використовуються для відмикання циліндрових механізмів. Серед засобів захисту Iseo R9Plus особливо хочеться відзначити наступні:

 • Плоский лазерний ключ, при виготовленні якого застосовані високі технології з дуже обмеженим доступом;
 • Ключі виготовлені з привабливого зовні і дуже стійкого до впливу сплаву нікелю і срібла;
  11 пінів в тілі циліндра і 2 загартованих піна проти злому інструментами;
 • Пластина, що запобігає викручуванню і перелому тіла циліндра;
 • Запатентований захист від злому методом бампінга, який не має аналогів в світі;


Рівень захисту циліндра настільки високий, що навіть отримавши на час в повне своє розпорядження ключ, зловмисник не зможе виготовити його робочу копію. Ключі можна замовити виключно в Італії через дилера компанії, причому доступна ця послуга лише власникам клієнтської пластикової карти, яка входить в комплект виробу. Циліндр випускається в двох кольорах: латунь і нікель. Заміна циліндра дуже проста - щоб правильно підібрати пристрій, потрібно знати лише зміщення і товщину дверного полотна.

Як і на будь-які інші вироби Iseо, на циліндри для замків надається гарантія від виробника терміном 10 років. Компанія працює на світовому ринку з 1969 року і має широку мережу дилерів, які завжди готові прийти на допомогу при виникненні будь-яких проблем з продукцією.

Замена цилиндра


Електронний циліндр ISEO Libra

Якщо ви цінуєте надійність і любите отримувати інформацію з перших рук, то неодмінно повинні замінити циліндр в замку своїх дверей на пристрій Libra. Новий продукт італійського виробника Iseo створений в тісній співпраці з компаніями та конструкторами з інших країн і, на сьогоднішній день, враховуючи ціну, функціональність і якість, є найкращим варіантом для будинку, офісу або промислового приміщення. Циліндр Libra став справжньою гордістю виробника і навіть входить в експозицію італійського Музею дизайну (Adi Design) як продукт з дуже привабливим зовнішнім виглядом і неймовірними можливостями.

Электронный цилиндр ISEO Libra

Функціональність і простота

Вирішивши встановити личинку замку Libra, ви отримаєте широкі можливості контролю вхідних дверей, а також вичерпну інформацію про всіх тих, хто входить і виходить із приміщення. Пристрій надішле інформацію на мобільний пристрій власника, використовуючи бездротові технології і можливості інтернету. Також за допомогою програмного забезпечення, встановленого на смартфоні або планшеті, можна обмежити прохід деяким власникам ключів, відкрити замок або навпаки замкнути. Управління доступом дозволяє також обмежувати переміщення в заданий часовий інтервал або в певний час доби. Libra фіксує і все несанкціоновані спроби відкрити замок, таким чином надаючи користувачу повну картину того, що відбувається з вхідними дверима.

Завдяки циліндру Libra можна забути про ключі, адже з цим сучасним пристосуванням відкрити замок можна за допомогою мобільного пристрою. Електронна личинка замка отримує живлення від власного вбудованого акумулятора, що забезпечує відмінну автономність. Одного заряду акумулятора цілком достатньо для 50 000 годин роботи пристосування. Індикація рівня заряду проводиться за допомогою світлодіодів, а також зумера. Якщо ви вирішили замовити металеві двері або просто модернізувати старий циліндровий замок, то Libra може стати ідеальним варіантом в кожному окремому випадку.

установить личинку замка Libra

Переваги циліндрів Libra

Циліндри від Iseo, що випускаються концерном під брендовим ім'ям Libra, надають своїм власникам сервіс, абсолютно нового рівня. Серед переваг потрібно згадати:

 • Як матеріал застосовані сплави кольорових металів і композити, що гарантує високу стійкість до корозії будь-якого типу;
 • Універсальність - циліндр сумісний з більшістю замків, розрахованих на застосування механізмів європейського стандарту EN1303;
 • Вибір кольорів і різних обробок;
 • Відмінний дизайн;
 • Установка без проводів;
 • Відсутність необхідності в переробці дверного полотна або підгонці замку.


Циліндр Libra доступний як у внутрішньому, так і в зовнішньому виконанні. Версія пристрою для застосування в зовнішніх дверях має ступені захисту від несприятливих факторів IP66, IP67 і IP69. Hard модифікація циліндра може експлуатуватися при температурі від -20 до +75 градусів.