RU UA

Циліндри Gege pExtra

Цилиндры Gege pExtraЦиліндри Gege pExtra є запатентованими пристроями підвищеної захищеності від злому, яку забезпечує додаткова функція «Extras». Заміна циліндра в замку на Gege pExtra унеможливлює використання дублікатів ключів, виготовлених на звичайних фрезерних верстатах. Найсучасніші верстати не в силах копіювати запатентоване різьблення. Будь-ключ, навіть виготовлений висококласним фахівцем, зможе обертатися лише в одну сторону, якщо пін циліндра не знайде запатентоване різьблення на ключі.

Характеристики циліндрів Gege pExtra

  • Циліндри мають 4 клас захисту ключів і 6 клас захисту ключів з активними пінами. Також циліндри відповідають стандарту ЄС EN103.
  • Заменить сердечник в замке на Gege pExtraЦиліндри Gege pExtra, відповідно до стандарту ЄС EN 1303, отримали 2 клас надійності по відношенню до фізичних способів злому.
  • Наявність активного піна не дозволяє відкрити замок з циліндром Gege pExtra, стороннім ключем.
  • Патентований центрований гвинт відмінно протистоїть злому методом бампінга.
  • Сталеві деталі циліндра відмінно протистоять висвердлюванню.


Переваги циліндрів Gege pExtra

Замінити сердечник в замку на Gege pExtra можна рекомендувати в самих різних випадках. Такі циліндри відмінно показали себе при заміні дверного замка в квартирах, будинках, офісах, виробничих приміщеннях. Якщо порівнювати зі звичайними личинками замку, циліндри Gege pExtra мають наступні переваги:

  • Надійність. На сьогоднішній день така конструкція циліндра є найбільш актуальною.
  • Універсальність. Циліндри можуть використовуватися в самих різних ситуаціях.
  • Максимальна безпека. Заміна замків на механізми з такими циліндрами забезпечує захист, як від грубого злому, так і від інтелектуального.
  • Використання кодової картки виключить можливість підробки ключа.

цилиндры Gege pExtra, купить Система Gege pExtra Система Gege pExtra, купить

Система Gege pExtra настільки універсальна, що може знайти застосування в самих різних ситуаціях. Патентований механізм працює в одно- і двосторонніх циліндрах дверних замків, в навісних замках, в замках автомобільних і навіть меблевих. Крім цього, існує можливість створення циліндрів, які будуть відкриватися одним ключем (майстер-циліндр).