RU UA

Циліндри Interactive

Циліндри Interactive® CLIQ

заміна циліндра в замку Історія циліндрів Interactive® CLIQ починається в 2004 році, коли фахівці всесвітньо відомої компанії Mul-T-Lock поставили собі за мету створити нову систему циліндрів і ключів. Новинка увібрала в себе всі самі передові досягнення в галузі електроніки та замкової механіки, і тому відразу ж стала еталоном надійності. Сьогодні заміна циліндра в замку на пристрій Interactive® CLIQ є гарантією недоторканності майна та вважається однією з найбільш дієвих заходів для забезпечення безпеки житла.

Всім відома якість замків і циліндрів від Mul-T-Lock. Наша компанія щодня робить заміну замків в Києві на пристрої від цього виробника і попит на таку послугу постійно зростає. Циліндри Interactive® CLIQ отримали не тільки легендарну механіку, відому в усьому світі, але і електронний компонент, розташований всередині личинки і не вимагаючий джерела живлення. Чудова взаємодія філігранного механізму з електронікою значно збільшують надійність циліндрів Interactive® CLIQ і робить його одним з найкращих в світі.

Технологія, застосована в циліндрах від Mul-T-Lock, не є розробкою виключно цієї компанії. Система Cliq - це дітище відомого виробника замків Assa Abloy. Завдяки новим технологіям, не тільки підвищилася надійність замку, а й з'явилася унікальна можливість отримувати дані про те, якими ключами відкривали циліндр. Крім цього, з Interactive® CLIQ можна самостійно встановлювати розклад доступу для кожного ключа з комплекту. У зв'язку з цим заміна дверного замка або циліндра, при втраті ключа або інших обставин, зовсім не є обов'язковою мірою для забезпечення безпеки.

замена цилиндра в замкеЄ у циліндрів Interactive® CLIQ ще одна корисна функція. Тепер можна використовувати один ключ для відкривання кількох циліндрів. Це позбавляє від необхідності всюди носити з собою кілька ключів, ризикуючи їх втратити. За допомогою програмування кодових комбінацій замків можна задати необхідні тимчасові інтервали, в проміжку яких замок може бути відкритий тим чи іншим ключем. Такий підхід робить інтелектуальний злом замку практично неможливим і заміна серцевини в Києві на Interactive® CLIQ позбавить Вас від занепокоєння за недоторканність житла. Що ж стосується «грубого» злому або висвердлювання, то броньовані накладки на металеві двері зроблять циліндри абсолютно неприступними для зловмисників.

Незважаючи на складність пристрою, система Interactive® CLIQ досить проста при монтажі і фахівці нашої компанії виконають заміну замка і циліндра дуже швидко.

замена замка