RU UA

Циліндри Mul-t-lock

MUL-T-LOCK

Компанія «двері-замки» в Києві і області предствляє ізраїльський бренд MUL-T-LOCK у вигляді замкових циліндрів MUL-T-LOCK MT5 +, MUL-T-LOCK MT5® + SynerKey ™, CLIQ®, SynerCLIQ®, MUL-T- LOCK Interactive, MUL-T-LOCK Classic, MUL-T-LOCK 7x7.

За необхідності, нашою компанією проводиться заміна замків даного виробника, заміна серцевини або установка нового замку, з урахуванням технічних вимог виробника, за допомогою роботи кваліфікованого майстра по замкам.

Послуги майстра в Києві і області:

 • Заміна замків MUL-T-LOCK в залізних дверях;
 • Правильна установка замків високого класу зламостійкості з використанням спеціального інструменту;
 • Підготовка дверей і врізання замків MUL-T-LOCK;
 • Заміна личинки (серцевини) замків MUL-T-LOCK;
 • Профілактика, ремонт будь-якої складності замків MUL-T-LOCK;
 • Заміна ключів від замків і багато іншого.

Інформація про бренд:

Більше тридцяти років одним з пріоритетних напрямків роботи ізраїльської компанії MUL-T-LOCK® є виробництво замків і циліндрів. Розроблені фахівцями компанії MUL-T-LOCK® технології забезпечують високий рівень безпеки продукції, який включає в себе стійкість до професійних методів злому, зносу, корозії, дії кислот, довговічність і міцність.

Інформація про технології MUL-T-LOCK:

У всіх замкових циліндрах MUL-T-LOCK® при виготовленні плуга застосовується так звана «сфероїдальна технологія», яка забезпечує оптимальну відповідність пінів і плуга циліндра, зменшує силу тертя між ними, одночасно створюючи канали для видалення вологи і пилу. Завдяки такій технології циліндри замків MUL-T-LOCK® надійно функціонують навіть в найжорсткіших кліматичних умовах.

Інформація про виробництво MUL-T-LOCK ®:

Сам процес виробництва замкових циліндрів MUL-T-LOCK® складається з трьох циклів. Під час першого циклу на секретному заводі MUL-T-LOCK® виготовляються частини циліндрів - піни, корпуси тощо. В ході другого циклу виробництва деталі замкових циліндрів готують до складання.

Слід зазначити, що перші два цикли є повністю автоматизованими. Третій цикл виробництва замкових циліндрів - це власне їх ручна збірка, яка здійснюється працівниками заводу за допомогою спеціальних пристроїв і дозволяє зібрати одній людині близько 400 одиниць продукції протягом робочої зміни.

Інформація про асортимент MUL-T-LOCK ®:

Асортимент MUL-T-LOCK® включає високосекретнимі замкові циліндри всіх типів. У виготовленні замкових циліндрів використовуються виключно високоякісні сплави: сталь, латунь, бронза, нікель-срібний сплав.

Наша компанія може запропонувати Вам:

MUL-T-LOCK MT5+

MUL-T-LOCK MT5+

Циліндри МТ5® + - новітня розробка ізраїльської компанії MUL-T-LOCK, в якій інтегровано кілька запатентованих рішень.

MUL-T-LOCK MT5®+ SynerKey™, CLIQ®, SynerCLIQ®

MUL-T-LOCK MT5®+ SynerKey™, CLIQ®, SynerCLIQ®

MUL-T-LOCK Interactive

MUL-T-LOCK Interactive

Циліндр класу Extra Protected High Security MUL-T-LOCK Interactive має найвищий рівень захисту ключа від несанкціонованого дублювання.

MUL-T-LOCK Classic

MUL-T-LOCK Classic

Classic (класик) є основною моделлю циліндрів MUL-T-LOCK.

MUL-T-LOCK 7x7

MUL-T-LOCK 7x7

MUL-T-LOCK 7х7 - доступна для кожного високоякісна продукція безпеки.

Основні характеристики замкових циліндрів MUL-T-LOCK:

 • Висока секретність;
 • Максимальна точність виготовлення складових частин;
 • Можливості сервісного обслуговування:

 • виготовлення додаткових ключів;
 • виготовлення систем «Світлофор» та «VIP»;
 • об'єднання циліндрів і замків в систему «Один ключ» та «Майстер-ключ»;
 • маркування ключів;

 • Розгалужена мережа сервісних центрів.


    Інформація про встановлення:

    Установка замків такого високого класу зламостійкості вимагає певного досвіду і знань, тому, ми наполегливо рекомендуємо для підвищення безпеки і правильної установки продукції компанії MUL-T-LOCK, особливо - на металеві двері, де дуже важливо зробити правильний розрахунок посадочних місць, - звертатися до майстра по замках.

    Інформація про пристрій замкових циліндрів MUL-T-LOCK:

    Двосторонні циліндри

    Двухсторонние цилиндры
                Циліндр з тумблером              Циліндр з шестернею      

    Замки дверные mul-t-lock

    Таблиця розмірів: двосторонні циліндри

    Таблица размеров: двухсторонние цилиндры

    Односторонні циліндри

    Односторонние цилиндры

    Таблиця розмірів: односторонні циліндри

    Таблица размеров: односторонние цилиндры

    Цікаво знати:

    • Циліндри MUL-T-LOCK® мають унікальну технологію «Подвійний телескопічний пін». Застосування телескопічних пінів збільшує секретність замкового циліндра в рази. Замкові циліндри MUL-T-LOCK® - це високонадійні, зручні і перевірені часом, необхідні кожному приміщенню, елементи безпеки.
    • Високий рівень захисту унеможливлює несанкціоноване відкриття циліндра інтелектуальним і вандальним методом. Досвід установки даних замків в Києві довів, що даний циліндр має 0,01% гарантійних випадків, а також найменше число замовлень заміни замка після установки.
    • У нашій практиці роботи з замками MUL-T-LOCK показали високий ступінь надійності, яка підтверджується хорошою репутацією і популярністю даного виробника у клієнтів.

     

    ВАЖЛИВО: ні в якому разі не можна змащувати циліндри замків Mul - T — Lock, так як вони розраховані на функціонування без змащення протягом усього часу роботи. 

    <Назад